Firma

Greenmany to firma, której misją jest propagowanie zasad bezpiecznej i odpowiedzialnej gry oraz edukacja w zakresie skutków płynących z zagrożeń hazardowych. Niesie również pomoc osobom uzależnionym od gier hazardowych oraz ich rodzinom.

Greenmany oferuje pomoc graczom nie tylko podczas zakładania konta gracza w serwisach internetowych, których wydawcą jest Totalizator Sportowy, ale także objaśnia zasady regulaminu, bonusów i innych zagadnień związanych z korzystaniem z serwisów Totalizatora.

Główny nacisk firma jednak kładzie na propagowanie zasad bezpiecznej i odpowiedzialnej gry. Nasi pracownicy i partnerzy są w pełni przeszkoleni w udzielaniu pomocy osobom dotkniętym przez negatywne skutki hazardu.

Greenmany nie tylko współpracuje z instytucjami zajmującymi się tematyką uzależnień, ale także jest na etapie powołania fundacji, której celem było by niesienie pomocy osobom uzależnionym od hazardu.

Na naszej stronie internetowej dostępne są informacje na temat grup wsparcia, organizacji i instytucji do których możesz się zwrócić, gdy masz problem z hazardem.

Totalizator Sportowy jest organizatorem i podmiotem urządzającym gry. Firma Greenmany nie ma wpływu na regulamin gier, ich przebieg, wysokość opłat czy wygranych.