Kariera

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych w powierzonym rejonie,
  • budowanie efektywnych i długotrwałych relacji,
  • przygotowywanie ofert, warunków współpracy, prowadzenie negocjacji i dokumentacji,
  • prowadzenie nadzoru.

Wymagania:
  • wysoko rozwinięte predyspozycje handlowe i negocjacyjne,
  • kreatywność i samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność komunikacji interpersonalnej oraz współpracy w grupie,
  • rzetelność, sumienność i zaangażowanie,
  • znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + system premiowania,
  • wszelkie niezbędne narzędzia, tj. służbowy samochód, telefon, komputer

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@greenmany.pl

*Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.